TANULÓINK

1. osztály

1. Alava-Alonso Gréta

2. Beke Dóra

3. Bertalan Sára

4. Borbély Botond

5. Karsai Máté

6. Kató Emili

7. Kelemen Zsófia

8. Kiss-Simon Ábris

9. Köpcsényi Bence

10. Mátyás Liza Terézia

11. Molnár Benett Tamás

12. Molnos Inez Janna

13. Németh Alina

14. Sárközi Kornél

15. Sárközi Maya Alexandra

16. Szalay Martin

17. Szentesi Levente

18. Tanka Petra Dóra

19. Tar Bernadett

20. Varga Levente

2. a osztály

1. Baucsek Hanna

2. Bronz Émi

3. Czencz Ferenc Tamás

4. Csóka Liza

5. Esztergályos Dáriusz

6. Karácsony Ferenc Richárd

7. Karácsony Roland József

8. Kelemen Ábel

9. Kertész Amira

10. Lamy Gyöngyvér

11. Lévay Blanka

12. Makai Zelma

13. Napkori Lara

14. Németh Marcell

15. Rákász Gábor

16. Rakovszky Olivér István

17. Sándor Zóra

18. Varga Hanna

19. Weisz Réka Anna

20. Yadav Narayan Tristan

2. b osztály

1. Babrik Emese

2. Bodó Flóra

3. Bodó Jázmin

4. Császár Levente

5. Fitos-Bedő Richárd

6. Hincsics Leander Márk

7. Hodács Holli

8. Karácsonyi Dominika

9. Kiss Bendegúz Milán

10. Kuklis Csenge

11. Lévai Nikoletta Léna

12. Németh Benedek

13. Paszterkó Dorka

14. Pető Levente Péter

15. Pozo Iszá

16. Saygili Zalán

17. Szabó Veronika Helga

18. Szitás Lili

19. Wiedemann Olivér

3. osztály

1. Bécsi Léna

2. Beke Nándor

3. Bertalan Bánk

4. Boross Gergő

5. Donáth Márton

6. Hegedűs Alexandra

7. Horváth Áron

8. Kasznár Lara

9. Kelemen Dorka Annamária

10. Kiss-Simon Ábel

11. Köpcsényi András István

12. Lakatos André

13. Makó Norina Natália

14. Nagy Ronel

15. Németh Gergő

16. Németh-Zettl Luca

17. Szilágyi Áron

18. Szilágyi Nándor

19. Vida Levente

20. Wiedemann Vivien Kata

4. osztály

1. Alava-Alonso Emma

2. Andrássy Luca

3. Derzsi Virág Flóra

4. Gál Karina

5. Gondár Erik

6. Horváth Loretta

7. Kiss Mila Erika

8. Kovács Petra Mónika

9. Laskovics Ákos

10. Lepsényi Nadin

11. Maráczi Lara

12. Pék Réka

13. Ruzsilla Ivett Cintia

14. Szalai Ádám

15. Szalai Jázmin

16. Szalay Hanna

17. Takács Ádám

18. Tóth Milán Bence

19. Ujvári-Bölcskei Belián

5. osztály

1. Ásványi Réka

2. Bécsi Luca

3. Császár Benedek

4. Csendes Milán

5. Csóka Edvin

6. Daniella Lily Czynski

7. Hegyi Boglárka

8. Horváth Lilla

9. Horváth Márton

10. Karácsony Bence

11. Makai Liza

12. Mesa Zaylan

13. Nagy Ármin

14. Szokoli Nicole

15. Szokolics Ármin

6. osztály

1. Balogh Benjámin

2. Fazekas Ármin

3. Fekete Kolos

4. Grósz Gergely

5. Horváth Csaba

6. Horváth Zétény

7. Klauser Dóra

8. Makó Mietta

9. Markó Benett

10. Nagy Kornél

11. Nagy Regina

12. Pető Kornél

13. Pitkó Dóra

14. Pozo Taira

15. Szilágyi Botond

16. Tóth Botond

17. Tóth Barnabás

7. osztály

1. Ásványi Márk

2. Fazekas Mátyás

3. Fehér Márton

4. Fülöp Viktória

5. Galambos Alex

6. Hegedűs Dominik

7. Horváth Márton

8. Kaberta Kristóf

9. Kárpi Nicolas Miklós

10. Lukács Norbert

11. Márton Zoltán

12. Molnár Zsófia

13. Németh Dániel

14. Németh Mira

15. Németh Nóra

16. Peller Tícián

17. Pólya Levente

18. Saller Flóra

19. Szalai Júlia

20. Szilveszter Zsombor

8. osztály

1. Baucsek Levente Ádám

2. Bárkányi Barna

3. Beke Jázmin

4. Bencsics Donát

5. Boross Kira

6. Czencz Léna Krisztina

7. Csizmadia Regina

8. Feigel Bálint

9. Grósz Gréta Hanna

10. Horváth Luca

11. Nagy Lilien

12. Sándor Zoé

13. Szakács Ágota

14. Szokoli Norbert Kevin

15. Szokolics Nóra

16. Tóth Bernadett